عمو حمید | عمو موسیقی و دی جی کودک

درباره ما

درباره ما

عرض ادب و احترام

درباره من

من حمید رضا رحیمی هستم. به دنیای کودکانه من خوش آمدید.

اگه بخوام خودم رو معرفی کنم باید بگم: 

فعال و اکتیو – توانمند در عرصه کلام و فن بیان – دارای روابط عمومی بالا – خوش انرژی با انرژی های مثبت – دارای روحیه کار تیمی و گروهی – انتقاد پذیر و منعطف – پیشتاز در نوآوری و خلاقیت و..

امیدوارم زیاده روی نکرده باشم..

تحصیلات من:

 فارغ التحصیل رشته هنرهای نمایشی (بازیگری تئاتر) دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در مقطع لیسانس و رشته کارگردانی دانشکده هنر و معماری تهران در مقطع فوق لیسانس

در باره ما

قبل از دانشجویی با اساتید بازیگری مطرح و بنامی کار میکردم، مثل سعید کشن فلاح و کریم اکبری مبارکه، روحشون شاد

تئاتر کودک رو از این تاریخ شروع کردم.

و بعدش که وارد دانشگاه شدم، افتخار شاگردی در محضر اساتید دیگری همچون حمید سمندریان – دکتر ناظرزاده کرمانی و بسیاری دیگر..

دکترای بازیگری سوربن پاریس پذیرفته شدم، یکسال فرانسه خوندم اما بدلایلی ادامه تحصیل برام مهیا نشد و متاسفانه موفق به اخذ دکترا نشدم.

حدودا 8 سال بصورت پراکنده در دانشکده هنر و معماری تهران – دانشگاه سوره و دانشگاه هنر اراک تدریس کردم..

آموزشگاه من:

با اخذ مجوز “آموزشگاه تئاتر تهران” با مدیر مسئولی و صاحب امتیازی خودم، از وازارت فرهنگ و ارشاد، رسما از سال 1382 فعالیت آموزشگاه رو شروع کردم. رشته های بازیگری – کارگردانی و ادبیات نمایشی توسط خودم و بعضی اساتید دانشگاه تدریس می شد.

که ماحصل این مهم این بود که، دوستان و هنرمندان زیادی از آموزشگاه ما دانش آموخته شدند.

در باره ما

موسیقی من:

آواز و موسیقی رو در محضر استاد محمد نوری شروع کردم، و بعد از چند سال تونستم آلبوم موسیقی با نام “عشق یواشکی” از ارشاد مجوز بگیرم و روانه بازار کنم.

کار من:

کار با کودک لم خاصی داره، بچه ها قلق خاصی دارن.

دوران قبل از ورود بچه‌ها به مدرسه که به دوران پیش از دبستان شهرت دارد، یکی از طلایی‌ترین دوران‌های زندگی هر کودکه. نحوه برخورد و آموزش در این سن در شکل‌گیری شخصیت این کوچولوها و پرورش استعدادهاشون بسیار موثر است. 

احترام به کوچولوهای نازنین در مهدکودک برای من بسیار مهم است؛ چرا که مهدکودک اولین محل تعامل والدین و فرزندان با منه. ما باید توجه داشته باشیم که کودکان از فرهنگ‌ها و منش‌های مختلفی دور هم جمع شدن و در کلاس موسیقی حضور پیدا کردن و من به تفاوت‌های آن‌ها لا عشق احترام میذارم.

کار با بچه ها بسیار شیرین و دوست داشتنیه، و من عاشق بچه ها هستم، چون دنیای بچه ها، بی غل و غش، زلال، سلامت، پر انرژی و همه چیز واقعیه..

دوستون دارم، سلامت باشید، سلامت بمانید..

دوست شما: عمو حمید

درباره ما

در باره ما

درباره من

تخفیف های شنبه تا چهارشنبه

برای تولدهای در منزل یا باغ تالار 25% تخفیف در نظر گرفته میشود و شما میتوانید از این تخفیف ها استفاده کنید.

تخفیف مناسبتی

در مواقعی به دلایل خاص یا بی دلیل، تخفیف هایی در نظر گرفته می شود که از طریق سایت یا پیج اینستاگرام "عمو حمید کودک" به اطلاع شما خواهد رسید.​

خیریه ها رایگان

با افتخار اجرای برنامه برای تمام خیریه ها رایگان است

ما وظیفه خود میدانیم با اجرای برنامه های متنوع و شاد، سهم کوچکی از این بار مسئولیت را بر دوش بکشیم تا کودکان معصومی که آنها هم مثل دیگر کودکان خوشحال، حق زندگی دارند، از این موهبت بهره مند شوند.

تمام خیریه ها میتوانند از امکانات ما بهره مند شوند و این حس همنوع دوستی، بی منت است و پر افتخار

شعار و تعهد ما

منظبط و اخلاق مدار

تجهیزات مدرن

قیمت مناسب

اسکرول به بالا